everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
Everactive
Everactive

Informacje Prasowe

everActive alkalines tested by CLAiO

W grudniu 2019 baterie alkaliczne everActive Pro Alkaline zostały przetestowane pod kątem wydajności przez wyspecjalizowane laboratorium badawcze.

Centralne Laboratorium Akumulatorów i Ogniw w Poznaniu (CLAiO)
jest wyspecjalizowaną jednostką naukową o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie chemicznych źródeł prądu. Wśród licznych profesji tej specjalistycznej jednostki są badania i testy baterii i akumulatorów.

Laboratorium posiada oficjalną akredytację Polskiego Centrum Akredytacji (PCA) nr AB 124.

Badaniu została poddana próba 16 szt. ogniw AA LR6 oraz 16 szt. ogniw AAA LR03.

2020-01-08
WIĘCEJ

 

Targi Energetab

Niedawno mieliśmy przyjemność wystawiać się na XXXII Targach Energetab w Bielsku-Białej - największych w Polsce targach nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, to miejsce jednych z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce.

Na targach zaprezentowało  swoje produkty prawie 724 wystawców nie tylko z Polski, ale i 24 krajów Europy, Azji i USA.

Teren targów obejmował ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mieli możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

 


2019-10-04
WIĘCEJ
everActive Targi Film Video Foto

Mamy za sobą XXII edycję targów Targi Film Video Foto w Łodzi – jedno z największych wydarzeń z branży w naszej części Europy, organizowane przez Międzynarodowe Targi Łódzkie. Teraz przyszła pora na krótkie podsumowanie tego wydarzenia. Serdecznie dziękujemy licznym odwiedzającym za zainteresowanie naszymi produktami.

 

Targi FVF w Łodzi to idealne miejsce na prezentowanie nowości technologicznych z branży fotograficznej i multimedialnej. Odwiedzający mogli nie tylko obejrzeć interesujące ich produkty, lecz również dokonać zakupu w atrakcyjnych cenach.


2019-06-12
WIĘCEJ
everActive tested by Intertek

Intertek Semko AB, zlokalizowane w Szwecji to elitarne laboratorium zajmujące się m.in. testowaniem baterii i akumulatorów.


Jest to jedna z zaledwie czterech jednostek badawczych w Europie (stan na dzień 18.07.2018, źródło: IECEE), oficjalnie certyfikowanych do przeprowadzania testów akumulatorów Ni-MH wg międzynarodowego standardu IEC 61951-2:2017.

 

Intertek Semko AB jest oficjalnym krajowym organem certyfikacji w Szwecji. Jest to podmiot o niepodważalnej wiarygodności i najwyższej renomie.

 

W dn. 17 lipca 2018 zostały zakończone testy akumulatorków everActive R6/AA 2600 oraz R03/AAA 1050 serii Professional Line.

Wykonano 80 pomiarów na próbie 16 szt. akumulatorów.

 

Akumulatory zostały przetestowane pod kątem nominalnej pojemności wg standardu IEC 61951-2:2017 / EN 61951-2:2017.

2018-07-18
WIĘCEJ
PC World 06/2018 front

W magazynie PCWorld - numer 06/2018 można znaleźć obszerny test akumulatorów AAA / R03.


Łącznie przetestowano kilkanaście modeli akumulatorów. Sprawdzono najbardziej popularne pozycje liderów rynkowych, jak również bestsellery z aukcji Allegro.


W stawce znalazły się również akumulatory everActive Silver Line 800 oraz serii Professional Line 1050.


Co ciekawe, jednym z elementów procedury testowej było użycie naszej najbardziej zaawansowanej ładowarki - everActive NC-3000, która została bardzo pozytywnie oceniona przy okazji wcześniejszych testów w laboratorium PCWorld.

 

Ranking w skróconej formie dostępny jest również pod poniższym linkiem:

https://www.pcworld.pl/ranking/Ranking-akumulatorkow-AAA-2018,410444.html

 

2018-07-03
WIĘCEJ
<< Poprzednia 1 | 2 | 3 | 4
Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam