everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
everActive NC3000 top
everActive HL-250 top
everActive EB-S12k top
everActive Alkaline Batteries top
everActive UC4000 top
everActive Ni-MH top
everActive mobile accessories top
everActive Car Chargers top
everActive 18650 battery top

Informacje Prasowe


everActive YouTube

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników - everActive w serwisie YouTube!

Liczne zapytania oraz prośby klientów utwierdziły nas w przekonaniu, że założenie kanału w popularnym serwisie będzie kolejnym ważnym krokiem oraz ukłonem w stronę osób zainteresowanych naszymi produktami i ich prawidłową eksploatacją.

WIĘCEJ
everActive alkalines tested by CLAiO

W grudniu 2019 baterie alkaliczne everActive Pro Alkaline zostały przetestowane pod kątem wydajności przez wyspecjalizowane laboratorium badawcze.

Centralne Laboratorium Akumulatorów i Ogniw w Poznaniu (CLAiO)
jest wyspecjalizowaną jednostką naukową o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie chemicznych źródeł prądu. Wśród licznych profesji tej specjalistycznej jednostki są badania i testy baterii i akumulatorów.

Laboratorium posiada oficjalną akredytację Polskiego Centrum Akredytacji (PCA) nr AB 124.

Badaniu została poddana próba 16 szt. ogniw AA LR6 oraz 16 szt. ogniw AAA LR03.

WIĘCEJ

 

Targi Energetab

Niedawno mieliśmy przyjemność wystawiać się na XXXII Targach Energetab w Bielsku-Białej - największych w Polsce targach nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, to miejsce jednych z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce.

Na targach zaprezentowało  swoje produkty prawie 724 wystawców nie tylko z Polski, ale i 24 krajów Europy, Azji i USA.

Teren targów obejmował ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mieli możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

 


WIĘCEJ
everActive Targi Film Video Foto

Mamy za sobą XXII edycję targów Targi Film Video Foto w Łodzi – jedno z największych wydarzeń z branży w naszej części Europy, organizowane przez Międzynarodowe Targi Łódzkie. Teraz przyszła pora na krótkie podsumowanie tego wydarzenia. Serdecznie dziękujemy licznym odwiedzającym za zainteresowanie naszymi produktami.

 

Targi FVF w Łodzi to idealne miejsce na prezentowanie nowości technologicznych z branży fotograficznej i multimedialnej. Odwiedzający mogli nie tylko obejrzeć interesujące ich produkty, lecz również dokonać zakupu w atrakcyjnych cenach.


WIĘCEJ
everActive tested by Intertek

Intertek Semko AB, zlokalizowane w Szwecji to elitarne laboratorium zajmujące się m.in. testowaniem baterii i akumulatorów.


Jest to jedna z zaledwie czterech jednostek badawczych w Europie (stan na dzień 18.07.2018, źródło: IECEE), oficjalnie certyfikowanych do przeprowadzania testów akumulatorów Ni-MH wg międzynarodowego standardu IEC 61951-2:2017.

 

Intertek Semko AB jest oficjalnym krajowym organem certyfikacji w Szwecji. Jest to podmiot o niepodważalnej wiarygodności i najwyższej renomie.

 

W dn. 17 lipca 2018 zostały zakończone testy akumulatorków everActive R6/AA 2600 oraz R03/AAA 1050 serii Professional Line.

Wykonano 80 pomiarów na próbie 16 szt. akumulatorów.

 

Akumulatory zostały przetestowane pod kątem nominalnej pojemności wg standardu IEC 61951-2:2017 / EN 61951-2:2017.

WIĘCEJ
PC World 06/2018 front

W magazynie PCWorld - numer 06/2018 można znaleźć obszerny test akumulatorów AAA / R03.


Łącznie przetestowano kilkanaście modeli akumulatorów. Sprawdzono najbardziej popularne pozycje liderów rynkowych, jak również bestsellery z aukcji Allegro.


W stawce znalazły się również akumulatory everActive Silver Line 800 oraz serii Professional Line 1050.


Co ciekawe, jednym z elementów procedury testowej było użycie naszej najbardziej zaawansowanej ładowarki - everActive NC-3000, która została bardzo pozytywnie oceniona przy okazji wcześniejszych testów w laboratorium PCWorld.

 

Ranking w skróconej formie dostępny jest również pod poniższym linkiem:

https://www.pcworld.pl/ranking/Ranking-akumulatorkow-AAA-2018,410444.html

 

WIĘCEJ
everactive alkaline in test

Baterie alkaliczne everActive są już od kilku lat dostępne na europejskim rynku.
Kwestią czasu było pojawienie się tych baterii w niezależnych testach i porównaniach.

 

W kwietniu 2018 onet.pl wraz z Polskim Instytutem Badań jakości wzięli pod lupę 13 popularnych modeli baterii LR6/AA.

WIĘCEJ
EverActive on Film Video Photo fairs in Lodz

Za nami XXI Targi FVF 2018 w Łodzi. Wszystkim odwiedzającym bardzo dziękujemy za przybycie i możliwość bezpośredniego kontaktu.

 

Do dyspozycji zwiedzających byli nasi specjaliści, którzy odpowiadali liczne na pytania dotyczące produktów everActive, a także prezentowali praktyczne aspekty użytkowania zaawansowanych ładowarek.

 

WIĘCEJ
PC World 06/2017 front

W czerwcowym numerze czasopisma PCWorld (06/2017) można znaleźć obszerne informacje i testy ładowarek oraz akumulatorów everActive.
Doskonałe noty zebrały m.in. ładowarka everActive NC-3000 i nasze akumulatorki Ni-MH.


WIĘCEJ
everatcive_mtg_lodz_2017

W dniach 6-8.04.2017 r. odbyła się jubileuszowa, XX edycja Targów Film Video Foto w Łodzi. Jest to największe wydarzenie branżowe w Polsce, jedno z największych w naszej części Europy organizowane przez Międzynarodowe Targi Łódzkie.


WIĘCEJ
everatcive_riga_photo_show_2016
W stolicy Łotwy już po raz 5. odbyły się targi fotograficzne Riga Photo Show. Wydarzenie zostało zorganizowane w centrum wystawienniczym Ķīpsalā w dniach 21-23 października. Riga Photo Show to prawdopodobnie największe targi fotograficzne w tym regionie Europy.

WIĘCEJ
Test ładowarki NC-1000 Plus
Ładowarka everActive NC-1000 PLUS została gruntownie i profesjonalnie przetestowana. Pełna recenzja dostępna jest na popularnym zagranicznym blogu.

Ładowarka zyskała bardzo dobre noty i pochlebną opinię autora. Test potwierdza bardzo wysoką jakość naszego produktu.
WIĘCEJ

everactive
Można o nich śmiało powiedzieć: ludzie sukcesu. Są sukcesy małe i duże, ale ten można zaliczyć do naprawdę wielkich. Wielki Szlak Hiamalajski 2015 to kolejna przygoda naszych podróżników - Bartosza Malinowskiego i Joanny Lipowczan, z którymi porozmawialiśmy o tej nietuzinkowej podróży.

everActive był oficjalnym sponsorem tej wyprawy.WIĘCEJ
Targi FVF 2016
W dniach 07-09.04.2016 odbyła się w Łodzi XIX edycja targów FILM-VIDEO-FOTO.

W tym roku swoją ofertę prezentowało ponad 150 wystawców - to jedne z największych wydarzeń branżowych w naszym regionie Europy. Organizatorem targów są Międzynarodowe Targi Łódzkie.

 

Na efektownym, profesjonalnie przygotowanym stoisku o numerze  84 firma Baltrade Sp. z o.o. promowała produkty marki everActive.

WIĘCEJ
wyróżnienie akumulatory everactive

Niespełna rok temu magazyn "Foto Plus" rekomendował akumulatorki everActive AA 2600 (zob. news'a). Teraz, w najnowszym numerze, można znaleźć obszerny test wszystkich akumulatorów everActive z serii Professional Line. Niezmiernie cieszy nas fakt, że akumulatory zostały wyróżnione odznaczeniem "Foto Plus poleca". W podsumowaniu artykułu oceniono je jako jedne z najlepszych dostępnych na rynku...WIĘCEJ
<< Poprzednia 1 | 2
Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam