everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
everActive NC3000 top
everActive New Flashlights
everActive EB-S12k top
everActive Alkaline Batteries top
everActive UC4000 top
everActive Ni-MH top
everActive mobile accessories top
everActive Car Chargers top
everActive 18650 battery top

Informacje Prasowe


everactive
Można o nich śmiało powiedzieć: ludzie sukcesu. Są sukcesy małe i duże, ale ten można zaliczyć do naprawdę wielkich. Wielki Szlak Hiamalajski 2015 to kolejna przygoda naszych podróżników - Bartosza Malinowskiego i Joanny Lipowczan, z którymi porozmawialiśmy o tej nietuzinkowej podróży.

everActive był oficjalnym sponsorem tej wyprawy.WIĘCEJ
Targi FVF 2016
W dniach 07-09.04.2016 odbyła się w Łodzi XIX edycja targów FILM-VIDEO-FOTO.

W tym roku swoją ofertę prezentowało ponad 150 wystawców - to jedne z największych wydarzeń branżowych w naszym regionie Europy. Organizatorem targów są Międzynarodowe Targi Łódzkie.

 

Na efektownym, profesjonalnie przygotowanym stoisku o numerze  84 firma Baltrade Sp. z o.o. promowała produkty marki everActive.

WIĘCEJ
wyróżnienie akumulatory everactive

Niespełna rok temu magazyn "Foto Plus" rekomendował akumulatorki everActive AA 2600 (zob. news'a). Teraz, w najnowszym numerze, można znaleźć obszerny test wszystkich akumulatorów everActive z serii Professional Line. Niezmiernie cieszy nas fakt, że akumulatory zostały wyróżnione odznaczeniem "Foto Plus poleca". W podsumowaniu artykułu oceniono je jako jedne z najlepszych dostępnych na rynku...WIĘCEJ
Projekt El Buscador everactive


Produkty everActive znów wybierają się w daleką podróż - tym razem w styczniu 2016 r. ruszą razem z czwórką młodych podróżników w wielką wyprawę po Ameryce Łacińskiej.

Wybór produktów, które zostały przekazane na potrzeby wyprawy, nie był przypadkowy. Wybrane ładowarki, akumulatory, latarki i baterie alkaliczne marki everActive charakteryzują się najwyższą jakością.

Organizatorzy wyprawy: Kuba, Magda, Michał i Tymon mają do pokonania ok. 40 tys. km i będą przejeżdżali przez Meksyk, Belize, Gwatemalę, Honduras, Salwador, Nikaraguę, Kostarykę, Panamę. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Więcej o wyprawie...
/td>WIĘCEJ
everatcive_riga_photo_show_2015

W dn. 23-25 października, na Łotwie odbyła się już 4 edycja jednych z największych targów o tematyce fotograficznej w tym regionie.

 

 

 

Do grona prestiżowych wystawców należała firma NTG - oficjalny dystrybutor produktów everActive na Łotwę.

 

 

Miło nam poinformować, że produkty everActive przyciągnęły uwagę wielu odwiedzających i wzbudziły bardzo pozytywne reakcje - prezentowana premiera ładowarki NC-1000 PLUS biła rekordy popularności - już podczas pierwszego dnia wyprzedano promocyjne egzemplarze tej ładowarki.

 

 

Obecność produktów everActive na rozmaitych targach i eventach wpisuje się już na stałe w kalendarium promocji tej marki.

WIĘCEJ
everactive
Miło nam poinformować, że produkty everActive już niedługo wybierają się w ekstremalną podróż - będą przemierzać górskie szlaki w dalekim Nepalu. Organizatorzy wyprawy Wielkim Szlakiem Himalajskim, która rusza w sierpniu 2015 r., zabiorą ze sobą kilka kompletów akumulatorków, które będą wystawione na skrajnie niskie temperatury i bardzo ciężkie warunki eksploatacji. Podróżnikom przyda się także ładowarka NC-1000. O jej wyborze przesądziło m.in. zastosowane napięcie prądu wejściowego (12V).

Najwyższa jakość produktów everActive na pewno pomoże w osiągnięciu sukcesu wyprawie - powodzenia!

Wyprawę organizują: Joanna Lipowczan & Bartosz Malinowski
Więcej na temat ich przedsięwzięcia:
strona: www.wielkiszlakhimalajski.pl
profil na facebook'u: www.facebook.com/wielkiszlakhimalajskiWIĘCEJ
targi everactive
Miłośnicy fotografii, którzy pojawili się na XVIII Targach Film Video Foto w Łodzi (26-28.03.2015), mieli okazję zapoznać się z pełną gamą produktów everActive. Była także okazja do dokonania zakupu w atrakcyjnych cenach. Produkty everActive były prezentowane i oferowane na stoisku prowadzonym przez przedstawicieli magazynu Foto Plus (www.dfv.com.pl).

Więcej informacji o Targach.

Wszystkim, którzy zakupili produkty everActive bardzo dziękujemy i życzymy zadowolenia z zakupu.
WIĘCEJ
Ładowarka everActive NC-1000 została wykorzystana przez zespół PCWORLD.PL do przetestowania najpopularniejszych akumulatorków NiMH w rozmiarze AA. Artykuł udostępniono 29.01.2015 r. Zobaczcie co o niej napisali.
Ładowarka everActive NC-1000, wkrótce po pojawieniu się na polskim rynku, spotkała się nie tylko z przychylnym przyjęciem ze strony użytkowników, ale również z zainteresowaniem ze strony tej części prasy, która popularyzuje wiedzę o nowościach na rynku elektroniki użytkowej.

O ładowarce everActive NC-1000, w kontekście możliwości oferowanych przez najlepsze (idealne) ładowarki procesorowe, pisał autor artykułu "Megatest: Energia w kieszeni – test powerbanków, akumulatorków i ładowarek", zamieszczonego w jednym z numerów magazynu CD-Action z 2014 roku. Poniżej zamieszczamy fragment tekstu.
1 | 2 Następna >>
Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam