everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
Everactive
Everactive

everActive na XXI Targach Film Video 2018 w Łodzi

EverActive on Film Video Photo fairs in Lodz

Za nami XXI Targi FVF 2018 w Łodzi. Wszystkim odwiedzającym bardzo dziękujemy za przybycie i możliwość bezpośredniego kontaktu.

 

Do dyspozycji zwiedzających byli nasi specjaliści, którzy odpowiadali liczne na pytania dotyczące produktów everActive, a także prezentowali praktyczne aspekty użytkowania zaawansowanych ładowarek.

 

Nasze stoisko na targach cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród profesjonalistów z branży fotograficznej, którzy najczęściej kierowali do nas zapytania odnośnie nowych akumulatorów everActive CAMPro, ładowarek wielokanałowych NC-800, NC-1200 oraz NC-1600.

 

Zebraliśmy też doskonałe opinie o naszych akumulatorach Ni-MH, które część klientów zdecydowała się zakupić przed rokiem.

 

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza nowa, efektowna ładowarka everActive UC-4000, która była przedpremierowo zaprezentowana na targach.

 

Targi FVF w Łodzi to idealne miejsce do popularyzowania produktów najwyższej jakości - niewątpliwie przyczyniają się do zwiększenia świadomości najbardziej wymagających użytkowników.

 

 Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam