everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
everActive NC3000 top
everActive New Flashlights
everActive EB-S12k top
everActive Alkaline Batteries top
everActive UC4000 top
everActive Ni-MH top
everActive mobile accessories top
everActive Car Chargers top
everActive 18650 battery top

everActive na prestiżowych targach Riga Photo Show 2016 (Łotwa)

everatcive_riga_photo_show_2016
W stolicy Łotwy już po raz 5. odbyły się targi fotograficzne Riga Photo Show. Wydarzenie zostało zorganizowane w centrum wystawienniczym Ķīpsalā w dniach 21-23 października. Riga Photo Show to prawdopodobnie największe targi fotograficzne w tym regionie Europy.

Wśród wystawców po raz kolejny obecny był nasz partner – firma NTG, specjalizująca się w dystrybucji produktów z dziedziny zasilania. Już drugi rok z rzędu NTG występuje na targach jako oficjalny dystrybutor produktów everActive na Łotwę.

Marka everActive ponownie spotkała się ze znacznym zainteresowaniem ze strony odwiedzających stoisko NTG. Wracający po roku klienci korzystający z profesjonalnych lamp błyskowych potwierdzili znakomitą wydajność akumulatorków everActive R6 2600 Professional Line. Ładowarka NC-1000 Plus ponownie okazała się najpopularniejszym modelem spośród ładowarek prezentowanych przez NTG.

Poniżej znajdują się zdjęcia prezentujące stoisko promujące produkty everActive.
Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam