everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
everActive NC3000 top
everActive New Flashlights
everActive EB-S12k top
everActive Alkaline Batteries top
everActive UC4000 top
everActive Ni-MH top
everActive mobile accessories top
everActive Car Chargers top
everActive 18650 battery top

everActive na XXII Targach Film Video 2019 w Łodzi

everActive Targi Film Video Foto

Mamy za sobą XXII edycję targów Targi Film Video Foto w Łodzi – jedno z największych wydarzeń z branży w naszej części Europy, organizowane przez Międzynarodowe Targi Łódzkie. Teraz przyszła pora na krótkie podsumowanie tego wydarzenia. Serdecznie dziękujemy licznym odwiedzającym za zainteresowanie naszymi produktami.


Już czwarty rok z rzędu zaprezentowaliśmy w Łodzi produkty everActive. Targi to możliwość bezpośredniej rozmowy ze specjalistami z dziedzin: fotografii, filmu i dźwięku. Tym bardziej ucieszyły nas bardzo liczne pozytywne opinie dotyczące jakości naszych produktów.

 

Nasze stoisko na targach cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród profesjonalistów z branży fotograficznej, którzy najczęściej kierowali do nas zapytania odnośnie premierowej ładowarki UC-4000, ładowarek wielokanałowych NC-800, NC-1200 oraz NC-1600.

 

Targi FVF w Łodzi to idealne miejsce na prezentowanie nowości technologicznych z branży fotograficznej i multimedialnej. Odwiedzający mogli nie tylko obejrzeć interesujące ich produkty, lecz również dokonać zakupu w atrakcyjnych cenach.


 

Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam