everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
Everactive
Everactive

Informacje Prasowe

everatcive_riga_photo_show_2015

W dn. 23-25 października, na Łotwie odbyła się już 4 edycja jednych z największych targów o tematyce fotograficznej w tym regionie.

 

 

 

Do grona prestiżowych wystawców należała firma NTG - oficjalny dystrybutor produktów everActive na Łotwę.

 

 

Miło nam poinformować, że produkty everActive przyciągnęły uwagę wielu odwiedzających i wzbudziły bardzo pozytywne reakcje - prezentowana premiera ładowarki NC-1000 PLUS biła rekordy popularności - już podczas pierwszego dnia wyprzedano promocyjne egzemplarze tej ładowarki.

 

 

Obecność produktów everActive na rozmaitych targach i eventach wpisuje się już na stałe w kalendarium promocji tej marki.

2015-10-26
WIĘCEJ
everactive
Miło nam poinformować, że produkty everActive już niedługo wybierają się w ekstremalną podróż - będą przemierzać górskie szlaki w dalekim Nepalu. Organizatorzy wyprawy Wielkim Szlakiem Himalajskim, która rusza w sierpniu 2015 r., zabiorą ze sobą kilka kompletów akumulatorków, które będą wystawione na skrajnie niskie temperatury i bardzo ciężkie warunki eksploatacji. Podróżnikom przyda się także ładowarka NC-1000. O jej wyborze przesądziło m.in. zastosowane napięcie prądu wejściowego (12V).

Najwyższa jakość produktów everActive na pewno pomoże w osiągnięciu sukcesu wyprawie - powodzenia!

Wyprawę organizują: Joanna Lipowczan & Bartosz Malinowski
Więcej na temat ich przedsięwzięcia:
strona: www.wielkiszlakhimalajski.pl
profil na facebook'u: www.facebook.com/wielkiszlakhimalajski
2015-05-19
WIĘCEJ
targi everactive
Miłośnicy fotografii, którzy pojawili się na XVIII Targach Film Video Foto w Łodzi (26-28.03.2015), mieli okazję zapoznać się z pełną gamą produktów everActive. Była także okazja do dokonania zakupu w atrakcyjnych cenach. Produkty everActive były prezentowane i oferowane na stoisku prowadzonym przez przedstawicieli magazynu Foto Plus (www.dfv.com.pl).

Więcej informacji o Targach.

Wszystkim, którzy zakupili produkty everActive bardzo dziękujemy i życzymy zadowolenia z zakupu.
2015-04-13
WIĘCEJ
Ładowarka everActive NC-1000 została wykorzystana przez zespół PCWORLD.PL do przetestowania najpopularniejszych akumulatorków NiMH w rozmiarze AA. Artykuł udostępniono 29.01.2015 r. Zobaczcie co o niej napisali.
2015-01-30
WIĘCEJ
Ładowarka everActive NC-1000, wkrótce po pojawieniu się na polskim rynku, spotkała się nie tylko z przychylnym przyjęciem ze strony użytkowników, ale również z zainteresowaniem ze strony tej części prasy, która popularyzuje wiedzę o nowościach na rynku elektroniki użytkowej.

O ładowarce everActive NC-1000, w kontekście możliwości oferowanych przez najlepsze (idealne) ładowarki procesorowe, pisał autor artykułu "Megatest: Energia w kieszeni – test powerbanków, akumulatorków i ładowarek", zamieszczonego w jednym z numerów magazynu CD-Action z 2014 roku. Poniżej zamieszczamy fragment tekstu.
2014-10-31
WIĘCEJ
1 | 2 | 3 | 4 Następna >>
Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam