everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
Everactive
Everactive

Informacje Prasowe


everactive
Można o nich śmiało powiedzieć: ludzie sukcesu. Są sukcesy małe i duże, ale ten można zaliczyć do naprawdę wielkich. Wielki Szlak Hiamalajski 2015 to kolejna przygoda naszych podróżników - Bartosza Malinowskiego i Joanny Lipowczan, z którymi porozmawialiśmy o tej nietuzinkowej podróży.

everActive był oficjalnym sponsorem tej wyprawy.
2016-08-01
WIĘCEJ
Targi FVF 2016
W dniach 07-09.04.2016 odbyła się w Łodzi XIX edycja targów FILM-VIDEO-FOTO.

W tym roku swoją ofertę prezentowało ponad 150 wystawców - to jedne z największych wydarzeń branżowych w naszym regionie Europy. Organizatorem targów są Międzynarodowe Targi Łódzkie.

 

Na efektownym, profesjonalnie przygotowanym stoisku o numerze  84 firma Baltrade Sp. z o.o. promowała produkty marki everActive.

2016-04-11
WIĘCEJ
wyróżnienie akumulatory everactive

Niespełna rok temu magazyn "Foto Plus" rekomendował akumulatorki everActive AA 2600 (zob. news'a). Teraz, w najnowszym numerze, można znaleźć obszerny test wszystkich akumulatorów everActive z serii Professional Line. Niezmiernie cieszy nas fakt, że akumulatory zostały wyróżnione odznaczeniem "Foto Plus poleca". W podsumowaniu artykułu oceniono je jako jedne z najlepszych dostępnych na rynku...
2016-02-15
WIĘCEJ
Projekt El Buscador everactive


Produkty everActive znów wybierają się w daleką podróż - tym razem w styczniu 2016 r. ruszą razem z czwórką młodych podróżników w wielką wyprawę po Ameryce Łacińskiej.

Wybór produktów, które zostały przekazane na potrzeby wyprawy, nie był przypadkowy. Wybrane ładowarki, akumulatory, latarki i baterie alkaliczne marki everActive charakteryzują się najwyższą jakością.

Organizatorzy wyprawy: Kuba, Magda, Michał i Tymon mają do pokonania ok. 40 tys. km i będą przejeżdżali przez Meksyk, Belize, Gwatemalę, Honduras, Salwador, Nikaraguę, Kostarykę, Panamę. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Więcej o wyprawie...
/td>
2015-11-09
WIĘCEJ
everatcive_riga_photo_show_2015

W dn. 23-25 października, na Łotwie odbyła się już 4 edycja jednych z największych targów o tematyce fotograficznej w tym regionie.

 

 

 

Do grona prestiżowych wystawców należała firma NTG - oficjalny dystrybutor produktów everActive na Łotwę.

 

 

Miło nam poinformować, że produkty everActive przyciągnęły uwagę wielu odwiedzających i wzbudziły bardzo pozytywne reakcje - prezentowana premiera ładowarki NC-1000 PLUS biła rekordy popularności - już podczas pierwszego dnia wyprzedano promocyjne egzemplarze tej ładowarki.

 

 

Obecność produktów everActive na rozmaitych targach i eventach wpisuje się już na stałe w kalendarium promocji tej marki.

2015-10-26
WIĘCEJ
Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam