everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
Everactive
Everactive

Aktualności

New everActive tests and charts

everActive to innowacyjne produkty z dziedziny zasilania.

Wprowadzając do oferty nowe ładowarki, których na rynku wcześniej nie było, czasami spotykamy się ze stwierdzeniami, że to produkt nieznany, o którym nikt jeszcze nie pisał, który nie do końca wiadomo jak faktycznie działa. Pojawiają się pytania o zaimplementowane algorytmy ładowania, podobieństwo do podobnych ładowarek u konkurencji itp.

Oferowane masowo tanie ładowarki z dalekiego wschodu mogą posiadać poważne wady konstrukcyjne, a ich sposób działania często celowo jest zatajany. Konsekwencje używania niepewnych ładowarek mogą być niekiedy bardzo poważne.

Rozumiemy wszelkie obawy naszych potencjalnych klientów, dlatego w everActive do tego tematu podchodzimy bardzo poważnie i rzetelnie.

Gwarantujemy określone parametry, czy sposób działania naszych urządzeń - o takim bezkompromisowym podejściu do wprowadzania nowych produktów przekonało się już tysiące użytkowników baterii, akumulatorów, ładowarek i latarek everActive - teraz podejmujemy aktywnie dodatkowe starania, aby przekonać do naszej marki również Ciebie, drogi czytelniku.

2019-10-09
WIĘCEJ
New everActive UC-100 charger

everActive UC-100 to kolejna nowość w rodzinie naszych produktów.

 

Nowa ładowarka kontynuuje naszą wizję wprowadzania na rynek zaawansowanych, niespotykanych ładowarek do akumulatorków.

 

Model UC-100 wyróżnia się znakomitą kompatybilnością z wieloma rodzajami akumulatorów - w tym popularnych Ni-MH 1.2V, Li-ion 3.6/3.7V jak również rzadko spotykanymi Li-ion 3.8/3.85V i LiFePO4 3.2/3.3V.

 

Funckcja Power Bank zmienia dowolne ogniwo litowe w źródło mobilnej energii do ładowania urządzeń przenośnych.

2019-10-04
WIĘCEJ
everActive power banks EB-10k EB-20k

Dla wszystkich, którzy nie mogą się rozstać ze swoimi gadżetami na wakacjach przedstawiamy kolejną nowość - ładowarki mobilne USB tzw. Power Banki o pojemnościach 10000 mAh oraz 20000 mAh.

Energy Bank EB-10k oraz EB-20k, to bardzo pojemne banki energii wyposażone w wydajne i trwałe ogniwa litowo-polimerowe. 
Urządzenia everActive oferują doskonałe parametry elektryczne. Możliwe jest szybkie ładowanie do 2 urządzeń jednocześnie.

2019-07-08
WIĘCEJ
everActive usb cables and chargers

Wysokiej jakości kable USB oraz ładowarki to kolejny asortyment, o który poszerzone zostało portfolio produktów everActive.

SC-100, SC-200 oraz SC-300 to zupełnie nowe, wysokiej jakości zasilacze (ładowarki) z wyjściami USB.
Uzupełnieniem oferty zasilaczy są mocne kable połączeniowe micro USB, type C oraz kompatybilne ze standardem Lighting dla urządzeń z jabłuszkiem.

2019-07-08
WIĘCEJ
everActive waterproof FL-300 Plus flashlight

Wprowadzamy do oferty odświeżoną wersję znanej i cenionej latarki FL-300.

everActive FL-300+ to nowe wcielenie naszej najbardziej popularnej latarki ręcznej.
Nowa wersja dostępna jest w kolorze czarnym. W stosunku do poprzednika w latarce zastosowano wydajniejszą diodę oraz nowocześniejszy sterownik elektroniczny.

2019-05-30
WIĘCEJ
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam