everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
everActive NC3000 top
everActive New Flashlights
everActive EB-S12k top
everActive Alkaline Batteries top
everActive UC4000 top
everActive Ni-MH top
everActive mobile accessories top
everActive Car Chargers top
everActive 18650 battery top

everActive Ultrasonic Implant HD 675 - nowe ultra-wydajne baterie cynkowo-powietrzne

everActive zinc-air implant hd battery box

Rynkowa premiera.
Nowa, wzmocniona linia baterii do aparatów słuchowych - everActive Ultrasonic Implant HD w rozmiarze 675.

Baterie te są szczególnie dedykowane do implantów słuchu, procesorów mowy i innych urządzeń, które odmawiają pracy na standardowych, mniej wydajnych bateriach.

Podobnie jak inne produkty linii Ultrasonic, bateria została wykonana w innowacyjnej technologii cynkowo-powietrznej. Te specjalne baterie wykorzystują powietrze do działania, dzięki czemu oferują wielokrotnie wyższą pojemność jak jakiekolwiek alternatywne baterie w tym samym rozmiarze.

W porównaniu do standardowych baterii cynkowo-powietrznych, baterie Implant HD są dużo bardziej odporne na wysokie obciążenia i zwiększony pobór prądu najbardziej wymagających urządzeń medycznych.
Nowe baterie należa do najbardziej wydajnych w swoim segmencie rynkowym.Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam