everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
everActive NC3000 top
everActive New Flashlights
everActive EB-S12k top
everActive Alkaline Batteries top
everActive UC4000 top
everActive Ni-MH top
everActive mobile accessories top
everActive Car Chargers top
everActive 18650 battery top

everActive w podejściu technicznym - wykresy i testy w kartach katalogowych

everActive to innowacyjne produkty z dziedziny zasilania.

Wprowadzając do oferty nowe ładowarki, których na rynku wcześniej nie było, czasami spotykamy się ze stwierdzeniami, że to produkt nieznany, o którym nikt jeszcze nie pisał, który nie do końca wiadomo jak faktycznie działa. Pojawiają się pytania o zaimplementowane algorytmy ładowania, podobieństwo do podobnych ładowarek u konkurencji itp.

Oferowane masowo tanie ładowarki z dalekiego wschodu mogą posiadać poważne wady konstrukcyjne, a ich sposób działania często celowo jest zatajany. Konsekwencje używania niepewnych ładowarek mogą być niekiedy bardzo poważne.


Co może pójść nie tak przy ładowaniu ogniw Li-ion

 

Rozumiemy wszelkie obawy naszych potencjalnych klientów, dlatego w everActive do tego tematu podchodzimy bardzo poważnie i rzetelnie.
Gwarantujemy określone parametry, czy sposób działania naszych urządzeń - o takim bezkompromisowym podejściu do wprowadzania nowych produktów przekonało się już tysiące użytkowników baterii, akumulatorów, ładowarek i latarek everActive - teraz podejmujemy aktywnie dodatkowe starania, aby przekonać do naszej marki również Ciebie, drogi czytelniku.

Nasze baterie i akumulatory zajmują bardzo wysokie lokaty w różnych testach i zestawieniach, towar ten jest również cyklicznie poddawany dodatkowym, zewnętrznym testom i audytom - jak choćby test akredytowanego, szwedzkiego laboratorium Intertek z 2018r. który potwierdził bardzo wysoką jakość naszych akumulatorków Ni-MH.

Z wielką satysfakcją obserwujemy też bardzo szybki wzrost popularności naszych najbardziej zaawansowanych ładowarek NC-1000, NC-3000, UC-4000. Wśród użytkowników naszych ładowarek jest duża liczba profesjonalistów, którzy chcą mieć absolutną pewność, że ich akumulatory są możliwie najlepiej traktowane.

Dla wszystkich zainteresowanych udostępniamy teraz dokładne karty katalogowe wraz z testami i wykresami z przebiegów ładowania najbardziej typowych akumulatorów.
Karty katalogowe będą się teraz regularnie pojawiać dla nowych i obecnych produktów.

Już teraz zachęcamy do zapoznania się z pierwszymi kartami katalogowymi dla ładowarek UC-100 oraz UC-4000, z których w szybki i zupełnie nowy sposób poznamy możliwości sprzętu.

Jeżeli macie Państwo pytania dot. naszych kart katalogowych, a być może chcielibyście zobaczyć tam jeszcze więcej informacji, prosimy o kontakt pod adresem mailowym - testinglab@everactive.pl.

Ponieważ podobnych danych próżno szukać u innych producentów ładowarek, chętnie wysłuchamy Państwa opinii i sugestii.

 

 

Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam