everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
everActive NC3000 top
everActive New Flashlights
everActive EB-S12k top
everActive Alkaline Batteries top
everActive UC4000 top
everActive Ni-MH top
everActive mobile accessories top
everActive Car Chargers top
everActive 18650 battery top

Kable i ładowarki USB everActive do telefonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych

everActive usb cables and chargers

Wysokiej jakości kable USB oraz ładowarki to kolejny asortyment, o który poszerzone zostało portfolio produktów everActive.

SC-100, SC-200 oraz SC-300 to zupełnie nowe, wysokiej jakości zasilacze (ładowarki) z wyjściami USB.
Uzupełnieniem oferty zasilaczy są mocne kable połączeniowe micro USB, type C oraz kompatybilne ze standardem Lighting(tm) dla urządzeń z jabłuszkiem.


SC-100 to mała, podstawowa ładowarka USB z jednym wyjściem o parametrach 5V DC, 1000 mA i nominalnej mocy wyjściowej 5W. Zaletą ładowarki jest ergonomicznie umieszczone gniazdo ładowania w górnej części urządzenia.
SC-200 - to niepozorna ale bardzo mocna ładowarka 5V DC, 2400 mA i mocy 12W. Ładowarka zapewnia zgodność z każdym urządzeniem na rynku, które można zasilać z portu USB. Pomimo wysokiej mocy elektronikę udało się zamknąć w zgrabnej obudowie.
SC-300 - największa i jednocześnie najbardziej wydajna ładowarka USB everActive. Parametry znamionowe to 3 wyjścia USB 5V DC, o łącznej wydajności 3400 mA, 17W. Wszystkie gniazda ładowania zostały wygodnie umieszczone.
Wszystkie ładowarki everActive wyposażone są w niezbędne filtry przeciwzakłóceniowe oraz posiadają liczne zabezpieczenia gwarantujące pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Wprowadzone na rynek kable USB wyróżniają się mocną konstrukcją i bardzo dobrymi parametrami elektrycznymi. Kable w standardzie USB typ C pozwalają na ładowanie urządzeń natężeniem do 3A, pozostałe do 2.4A.
Kable są dostępne w dwóch wariantach, w plecionej i silikonowej izolacji oraz dwóch wersjach kolorystycznych - czarne oraz białe.

Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam