everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
everActive NC3000 top
everActive New Flashlights
everActive EB-S12k top
everActive Alkaline Batteries top
everActive UC4000 top
everActive Ni-MH top
everActive mobile accessories top
everActive Car Chargers top
everActive 18650 battery top

Złoty Medal Targów FVF dla ładowarki everActive!

contest resultsMiło nam Państwa poinformować, że podczas XIX edycji targów FILM VIDEO FOTO, nasza ładowarka została wyróżniona Złotym Medalem za najlepszy polski produkt w kategorii FOTO!

 

Szczegóły oraz wyniki konkursu dostępne są na oficjalnej stronie targów: http://www.targi.lodz.pl/

 

Targi FILM VIDEO FOTO są organizowane przez Międzynarodowe Targi Łódzkie. To jedne z największych branżowych wydarzeń w regionie.


Konkurs o Złoty Medal Targów FVF zawsze budzi duże emocje. W tym roku produkty testowało 13-osobowe jury, w skład którego wchodzili wybitni specjaliści i profesjonaliści z branży.

 

Nieustannie staramy się doskonalić nasze produkty, aby spełniały Państwa wymagania, tym bardziej jesteśmy dumni ze zdobytego medalu, przyznanego naszej wyjątkowej ładowarce everActive NC-3000.

Ta cenna nagroda dowodzi, że nasze wysiłki, by tworzyć coraz lepsze produkty są szeroko doceniane, nie tylko przez zwolenników naszej marki - dziękujemy!

Gold medal for eveActive charger

Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam