everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
everActive NC3000 top
everActive HL-250 top
everActive EB-S12k top
everActive Alkaline Batteries top
everActive UC4000 top
everActive Ni-MH top
everActive mobile accessories top
everActive Car Chargers top
everActive 18650 battery top

Wyciskamy nasze akumulatory do granic możliwości

everActive Silver Line AA thinner than ever

Nasze nowe akumulatory R6 AA serii Silver Line stają się jeszcze bardziej praktyczne i obalają jeden z odwiecznych mitów dotyczących akumulatorków Ni-MH. Panuje powszechne, nie do końca prawidłowe stwierdzenie, że akumulatory są grubsze od baterii alkalicznych/jednorazowych przez co nie pozwalają na użycie w wielu urządzeniach.

 

Powszechnie przyjęta norma IEC, która określa maksymalne rozmiary ogniwa AA zakłada maksymalną grubość na poziomie 14.5 mm.

Problem w tym, że nie wszystkie urządzenia (niektóre latarki, zabawki itp.) pozwalają na umieszczenie najgrubszych ogniw.

Akumulatory R6/AA Ni-MH dostępne na rynku mają zwykle grubość ok. 14.3-14.5 mm, podczas gdy większość baterii alkalicznych mieści się w przedziale 14.0-14.2 mm. W skrajnym wypadku różnice w średnicy między ogniwami mogą wynieść ponad 0.5 mm.

 

Nowe akumulatory everActive R6/AA Silver Line mają typową grubość na poziomie zaledwie 14.00 mm - są dzięki temu idealnie zgodne wymiarowo z większością baterii alkalicznych i gwarantują maksymalną kompatybilność w każdym urządzeniu.

Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam