everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
everActive NC3000 top
everActive New Flashlights
everActive EB-S12k top
everActive Alkaline Batteries top
everActive UC4000 top
everActive Ni-MH top
everActive mobile accessories top
everActive Car Chargers top
everActive 18650 battery top

Sezon rowerowy 2016 - rozpocznij go z everActive

everactive fl-300 tl-x2
Dobre i niezawodne oświetlenie na rower to nie tylko gadżet, lecz także ważny element zapewniający bezpieczeństwo na drodze.

Na rozpoczynający się sezon rowerowy everActive wprowadza kilka nowości, które razem z naszą latarką everActive FL-300 tworzą zestaw znakomicie poprawiający widoczność na drodze. Są to:

- tylna lampa diodowa everActive TL-X2,
- uchwyt rowerowy do latarki everActive FL-300,
- specjalny adapter do latarki FL-300, który pozwala na jej zasilanie akumulatorem 18650, zamiast trzema bateriami AAA.

Latarka FL-300 cieszy się aktualnie ciągle rosnącą popularnością. Niezwykle mocna, wodoodporna, w dodatku nieduża z możliwością regulacji wiązki światła - przez posiadaczy jest postrzegana często jako niezrównana pod względem jakości do ceny. Ten model nie wymaga specjalnego przypomnienia.


Lampa tylna TL-X2 aspiruje i nawiązuje do najbardziej zaawansowanych i ekskluzywnych konstrukcji z zakresu oświetlenia rowerowego. 2 diody o mocy 0.5W każda zapewniają doskonałą widoczność na drodze, nawet w bardzo ciężkich warunkach pogodowych. W połączeniu z latarką FL-300 z uchwytem tworzy doskonały zestaw, który bez trudu zaspokoi wymagania nawet najbardziej wybrednych użytkowników.


Adapter do latarki FL-300 - unikalna metalowa tulejka, która znacząco zwiększa potencjał latarki FL-300. Zastosowanie dobrej jakości akumulatora 18650 zapewnia do 50% silniejszy strumień światła i ok. 2-krotnie dłuższy czas działania. Adapter jest doskonale wykonany, idealnie spasowany z latarką.

Posiada uszczelkę o-ring, dzięki czemu nadal zapewnia latarce wodoodporność.

Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam