everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
everActive NC3000 top
everActive New Flashlights
everActive EB-S12k top
everActive Alkaline Batteries top
everActive UC4000 top
everActive Ni-MH top
everActive mobile accessories top
everActive Car Chargers top
everActive 18650 battery top

Premiera inteligentnych "prostowników" everActive
CBC-1, CBC-4, CBC-10 to nowe modele w ofercie

Ładowarki prostowniki everActiveKoniec stycznia 2016 to długo wyczekiwana premiera ładowarek inteligentnych do ładowania akumulatorów samochodowych, żelowych, AGM itp. o rożnych napięciach i pojemnościach.

 

Wprowadzamy 3 modele, niezwykle ciekawych w pełni automatycznych i bezpiecznych ładowarek, przeznaczonych dla różnych zastosowań.

 

Modele CBC-1, CBC-4 i CBC-10 to przedstawiciele tzw. "inteligentnych prostowników", ładowarek cyfrowych, impulsowych, sterowanych mikroprocesorem. Przeznaczone są do maksymalnie efektywnego ładowania i konserwacji akumulatorów typu: VRLA, AGM, VLA, SLA, WET, GEL, Lead-Acid, czyli wszystkich popularnych kwasowo-ołowiowych, żelowych itp.

Wszystkie modele ładowarek mają podwójny komplet przyłączy - standardowe, typowe "krokodyle" oraz przyłącza terminalowe, oczkowe.

 

CBC-1 to unikalna, miniaturowa konstrukcja służąca do podładowywania, konserwacji akumulatorów 6V / 12V o niemal dowolnej pojemności. Urządzenie jest zupełnie bezobsługowe, automatycznie wykrywa rodzaj (napięcie) baterii i bezpiecznie ładuje. Ładowanie jest monitorowane i automatycznie kończone (aby nie dopuścić do przeładowania akumulatora) oraz wznawiane przy określonym spadku naładowania akumulatora. Ładowarka może służyć do buforowego ładowania akumulatorów 12V - utrzymuje akumulator w gotowości przez dowolny okres czasu. Odporny na zaniki zasilania z sieci AC.

Cena katalogowa to 49 zł brutto.

 

CBC-4 to zaawansowana ładowarka wyposażona w podświetlany wyświetlacz LCD, służy do ładowania akumulatorów 6V i 12V o różnych pojemnościach. Ładowarka pozwala na wybranie kilku trybów ładowania dopasowanych do konkretnego akumulatora (jego napięcia i pojemności). Tzw. "tryb zimowy" zwiększa efektywność ładowania akumulatorów 12V w najniższych temperaturach. Proces ładowania kończony jest automatycznie. Na wyświetlaczu LCD można odczytać aktualne napięcie na akumulatorze oraz graficzną informację o stopniu jego naładowania.

Cena katalogowa to 99 zł brutto.

 

CBC-10 to profesjonalna, szybka ładowarka do ładowania akumulatorów 12V i 24V. Pozwala na wybór maksymalnego prądu ładowania do 10A dla 12V i 5A dla 24V. Posiada dodatkową funkcję zasilacza stało-napięciowego 13.6V / 5A. Może służyć do buforowego ładowania akumulatorów 12V. Pozwala na bezobsługowe, automatyczne ładowanie akumulatorów, a nawet jego bezpieczne wznowienie po zaniku napięcia wejściowego AC.

Cena katalogowa to 139 zł brutto.

Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam