everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
everActive NC3000 top
everActive HL-250 top
everActive EB-S12k top
everActive Alkaline Batteries top
everActive UC4000 top
everActive Ni-MH top
everActive mobile accessories top
everActive Car Chargers top
everActive 18650 battery top

Nowości od everActive!


everActive Li-Ion

Nowe akumulatory w rozmiarach 18650 oraz 9V wyróżnia możliwość bezpośredniego ładowania przez złącze micro USB oraz wbudowane liczne zabezpieczenia elektroniczne, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowania.

Te nietypowe nowości od everActive potwierdziły swoją bardzo wysoką wartość użytkową i zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez naszych odbiorców.
Niezawodność tego rodzaju źródeł zasilania utwierdziła nas w przekonaniu, że akumulatory w technologii Li-ion są przyszłością.

W związku z ciągłym rozwojem marki chcielibyśmy poinformować, że na rok 2022 również planujemy szereg innowacyjnych nowości - intensywnie pracujemy nad wprowadzeniem na rynek kilku pozycji, wśród których są m.in. akumulatory Li-ion w rozmiarach AA, AAA 1,5V oraz CR123 3V / 3,7V z możliwością bezpośredniego ładowania i dodatkowymi zabezpieczeniami elektronicznymi.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do sprawdzania nowości i dzielenia się spostrzeżeniami!

Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam