everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
everActive NC3000 top
everActive New Flashlights
everActive EB-S12k top
everActive Alkaline Batteries top
everActive UC4000 top
everActive Ni-MH top
everActive mobile accessories top
everActive Car Chargers top
everActive 18650 battery top

Nowe blistry akumulatorków everActive i zupełnie nowa linia Infinity Line

everAvtive Ni-MH new blister design

W sprzedaży dostępne są już nowe akumulatory Ni-MH everActive w nowych, odświeżonych opakowaniach.

Nowa seria to także zupełna nowość - linia Infinity Line, o rewelacyjnej żywotności, dedykowana do urządzeń wymagających częstego doładowywania, np. lampy solarne, czy telefony bezprzewodowe DECT. Nowe akumulatorki Infinity Line pozwalają na ładowanie nawet 3000 razy co może przełożyć się na ponad 10-letnie okresy eksploatacji!

Akumulatorki Infinity Line jak żadne inne, nadają się także do użycia jako zamiennik baterii jednorazowych w takich urządzeniach jak piloty, zegary, gdzie zakup innych, bardziej pojemnych akumulatorków nie miał żadnego uzasadnienia ekonomicznego, czy ekologicznego.

W ostatnim czasie dokonaliśmy również wielu usprawnień technologicznych w produkcji naszych akumulatorów - obecnie są jeszcze trwalsze i bardziej niezawodne. W szczególności najwyższa (biała) seriia Professional Line  jest jeszcze mniej podatna na starzenie się i degradację parametrów technicznych w stosunku do poprzednich partii, co skutkuje dłuższymi okresami eksploatacji.

 

Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam