everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
everActive NC3000 top
everActive HL-250 top
everActive EB-S12k top
everActive Alkaline Batteries top
everActive UC4000 top
everActive Ni-MH top
everActive mobile accessories top
everActive Car Chargers top
everActive 18650 battery top

Kolejny test baterii i akumulatorów everActive w akredytowanym, szwedzkim laboratorium badawczym!


everActive battery tested by accredited labortory

Baterie i akumulatorki everActive są poddawane cyklicznym testom laboratoryjnym. W 2022 roku został przeprowadzony kolejny test, wykonany przez certyfikowaną jednostkę badawczą -  Intertek Semko AB.


Intertek Semko AB, zlokalizowane w Szwecji to elitarne laboratorium zajmujące się m.in. testowaniem baterii i akumulatorów.


Jest to jedna z kilku wiodących jednostek badawczych w Europie, oficjalnie certyfikowanych do przeprowadzania testów akumulatorów Ni-MH wg międzynarodowego standardu IEC 61951-2:2017.


Intertek Semko AB jest oficjalnym krajowym organem certyfikacji w Szwecji.

Testom zostały poddane modele everActive Professional Line 2600 R6 AAeverActive Professional Line 1050 R03 AAA oraz everActive Silver Line 2000 R6 AAeverActive Silver Line 800 R03 AAA.

Wyniki uzyskane przez Intertek potwierdzają wysoką, realną pojemność naszych flagowych akumulatorków serii Professional Line oraz popularnych akumulatorków serii Silver Line.


Przejrzyj wyniki testów akumulatorków everActive


Badaniom zostały poddane także baterie everActive Pro Alkaline R6 AA i R03 AAA oraz everActive Industrial Alkaline R6 AAR03 AAA.

Wyniki uzyskane przez Intertek wskazują, że średni czas działania baterii everActive Pro Alkaline, w zależności od obciążenia, był dłuższy o 69%-134% od wartości wymaganych dla baterii alkalicznej. Z kolei średni czas działania baterii everActive Industrial Alkaline był dłuższy o 43%-119% od wartości wymaganych dla baterii alkalicznych.


Przejrzyj wyniki testów baterii alkalicznych everActive

 

 

Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam