everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
everActive NC3000 top
everActive New Flashlights
everActive EB-S12k top
everActive Alkaline Batteries top
everActive UC4000 top
everActive Ni-MH top
everActive mobile accessories top
everActive Car Chargers top
everActive 18650 battery top

Jeszcze szersza oferta GSM od everActive

nowe akcesoria GSM
nowe akcesoria GSM
Przedstawiamy nowe, sieciowe ładowarki wyposażone w zaawansowaną technologię GaN oraz nowoczesne ładowarki samochodowe CC-10 i CC-20Q. Oprócz ładowarek prezentujemy również całą gamę nowych kabli USB.

everActive CC-10 oraz CC-20Q to nowoczesne ładowarki samochodowe charakteryzujące się wysoką jakością wykonania oraz wydajnością. Obie obsługują szybkie ładowanie QC3.0, a dzięki małym rozmiarom i nowoczesnemu designowi z pewnością wpasują się w gusta bardzo wymagających użytkowników.

Nowe ładowarki sieciowe SC-390Q, SC-390QB, SC-650Q to nasze najbardziej zaawansowane produkty, wykorzystujące technologię GaN.

Czym jest ładowarka GaN?

Technologia GaN to zupełnie nowa jakość w wydajnych ładowarkach. Azotek galu to nowy innowacyjny materiał półprzewodnikowy, który zastępuje tradycyjnie używany krzem. Zamiana krzemu na azotek galu pozwala na przewodzenie wyższego napięcia i przeniesienie większej mocy, dzięki czemu wytraca się mniej energii na ciepło. W wyniku tej zamiany ładowarka która jest oparta na technologii GaN, może mieć znacząco mniejsze wymiary oraz wagę, a samo ładowanie jest szybsze i efektywniejsze.

Ładowarki SC-390Q i SC-390QB o maksymalnej mocy 30W, posiadają jedno wyjście USB QC3.0 (max. 18W) oraz jedno wyjście USB-C PD, PPS (max. 30W). Dzięki zastosowaniu technologii GaN są one o 30% mniejsze niż standardowe ładowarki sieciowe o identycznej mocy. Obsługa protokołów szybkiego ładowania jak PD, PPS oraz QC3.0 sprawia, że można ich użyć w niemal w każdej sytuacji.

O ładowarce SC-650Q z pewnością można powiedzieć „mały, ale wariat"! Pomimo niepozornych rozmiarów może się pochwalić potężnymi i imponującymi parametrami oraz maksymalną mocą 65W. Posiada ona jedno wyjście USB QC3.0 (max. 60W) oraz dwa wyjścia USB-C PD, PPS (max. 65W). Zaawansowany układ SW3516 wspiera najpopularniejsze technologie szybkiego ładowania: PPS, PD 3.0, PD 2.0, QC4+, QC4, QC3.0, QC2.0, Samsung AFC, Huawei SCP, FCP, SFCP, MTK PE+2.0, PE1.1, BC1.2 DCP, Apple 2.4A.

W ofercie od everActive pojawiła się również ładowarka SC-370Q, jako mocniejszy następca popularnego modelu SC-350Q. Ładowarka charakteryzuje się zwiększoną mocą do 25W, posiada jedno wyjście USB QC3.0 (max. 18W) oraz jedno wyjście USB-C PD, PPS (max. 25W).

Uzupełnieniem oferty jest grupa nowych, ciekawie zaprojektowanych kabli w nylonowym oplocie o wyjątkowej elastyczności.

Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam