everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
Everactive
Everactive

Akumulatory everActive przetestowane przez akredytowane szwedzkie laboratorium badawcze!

everActive battery tested by accredited labortory

Po licznych testach akumulatorów i baterii everActive w prasie i Internecie przyszła kolej na test przeprowadzony przez certyfikowaną jednostkę badawczą - Intertek Semko AB.


Intertek Semko AB, zlokalizowane w Szwecji to elitarne laboratorium zajmujące się m.in. testowaniem baterii i akumulatorów.


Jest to jedna z zaledwie czterech jednostek badawczych w Europie (stan na dzień 18.07.2018, źródło: IECEE), oficjalnie certyfikowanych do przeprowadzania testów akumulatorów Ni-MH wg międzynarodowego standardu IEC 61951-2:2017.


Intertek Semko AB jest oficjalnym krajowym organem certyfikacji w Szwecji.

Testom zostały poddane modele everActive R03 AAA 1050, o pojemności 1000 mAh oraz everActive R6 AA 2600 o pojemności 2500 mAh.


Wyniki uzyskane przez Intertek potwierdzają wysoką, realną pojemność naszych flagowych akumulatorków serii Professional Line.


Czytaj więcej.Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam