everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
everActive NC3000 top
everActive New Flashlights
everActive EB-S12k top
everActive Alkaline Batteries top
everActive UC4000 top
everActive Ni-MH top
everActive mobile accessories top
everActive Car Chargers top
everActive 18650 battery top

Akumulatory everActive - jedne z najwydajniejszych na rynku - TEST

wyróżnienie akumulatory everActiveMiło nam poinformować, że w najnowszym wydaniu profesjonalnego magazynu dla fotografów "Foto Plus" znajduje się obszerny test akumulatorów everActive z serii Professional Line. Przetestowano wszystkie dostępne rozmiary. Akumulatory zostały odznaczone wyróżnieniem "Foto Plus poleca" i ocenione jako jedne z najlepszych dostępnych na rynku, a jednocześnie zupełnie bezkonkurencyjne w swoim przedziale cenowym.

 

Przypominamy, że certyfikat jakości otrzymały już wcześniej 03.2015 akumulatory AA 2600. Najnowszy test dowodzi, że cała gama akumulatorów everActive należy do ścisłej czołówki rynkowej, a jakość akumulatorów jest ciągle na niezmiennym, bardzo wysokim poziomie.

 

Procedura testowa laboratorium Foto Plus jest bardziej restrykcyjna i wymagająca niż ta przewidziana obowiązującą normą IEC. Nawet pomimo takich trudnych warunków część akumulatorów wykazała pojemności wyższe niż nominalne, co w historii testów laboratorium zdarzało się niezwykle rzadko.

 

Laboratorium Foto Plus należy do jednego z najbardziej uznanych w Polsce - jest również odpowiedzialne za wielki test sprzed roku http://www.pcworld.pl/artykuly/400726/Test.akumulatorkow.AA.Najlepsze.baterie.Ni.MH.wielokrotnego.ladowania.html

 

Zachęcamy do lektury najnowszego wydania (01.2016) magazynu Foto Plus.

 

Foto Plus Okładka

Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam