everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki
Everactive
Everactive

everActive na XVIII Targach Film Video Foto w Łodzi (26-28.03.2015)


targi everactive
Miłośnicy fotografii, którzy pojawili się na XVIII Targach Film Video Foto w Łodzi (26-28.03.2015), mieli okazję zapoznać się z pełną gamą produktów everActive. Była także okazja do dokonania zakupu w atrakcyjnych cenach. Produkty everActive były prezentowane i oferowane na stoisku prowadzonym przez przedstawicieli magazynu Foto Plus (www.dfv.com.pl).

Więcej informacji o Targach.

Wszystkim, którzy zakupili produkty everActive bardzo dziękujemy i życzymy zadowolenia z zakupu.


foto plus everactive
Z zadowoleniem odnotowaliśmy fakt, że akumulatorki everActive R6 2600 mAh zostały docenione przez specjalistów z magazynu Foto Plus (www.dfv.com.pl).

Wyróżnienie nadane naszym produktom przez fachowców z branży fotograficznej jest dla nas bardzo istotne i przemawia za wysoką jakością akumulatorków everActive.


W jednym z kolejnych papierowych wydań magazynu Foto Plus będzie można przeczytać artykuł o naszych akumulatorkach, zawierający wyniki ich testów. Zachęcamy do lektury - nie tylko pasjonatów fotografii.

Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam