everActive FaceBook everActive Instagram everActive YouTube
everActive - akumulatory, ładowarki, baterie, power banki, latarki

Wyciskamy nasze akumulatory do granic możliwości

everActive Silver Line AA thinner than ever

Nasze nowe akumulatory R6 AA serii Silver Line stają się jeszcze bardziej praktyczne i obalają jeden z odwiecznych mitów dotyczących akumulatorków Ni-MH. Panuje powszechne, nie do końca prawidłowe stwierdzenie, że akumulatory są grubsze od baterii alkalicznych/jednorazowych przez co nie pozwalają na użycie w wielu urządzeniach.

 

Powszechnie przyjęta norma IEC, która określa maksymalne rozmiary ogniwa AA zakłada maksymalną grubość na poziomie 14.5 mm.

Problem w tym, że nie wszystkie urządzenia (niektóre latarki, zabawki itp.) pozwalają na umieszczenie najgrubszych ogniw.

Akumulatory R6/AA Ni-MH dostępne na rynku mają zwykle grubość ok. 14.3-14.5 mm, podczas gdy większość baterii alkalicznych mieści się w przedziale 14.0-14.2 mm. W skrajnym wypadku różnice w średnicy między ogniwami mogą wynieść ponad 0.5 mm.

 

Nowe akumulatory everActive R6/AA Silver Line mają typową grubość na poziomie zaledwie 14.00 mm - są dzięki temu idealnie zgodne wymiarowo z większością baterii alkalicznych i gwarantują maksymalną kompatybilność w każdym urządzeniu.

Właścicielem serwisu jest Importer, dystrybutor, właściciel marki everActive - Baltrade Rok założenia 1990
Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies. OK, zamykam